Prosinec 2012

Silvestr je tu. :)

31. prosince 2012 v 17:56 | Nenna |  Den za dnem
Ahooj,

není mi zrovna nejlíp, nejen, že mě zlobí žaludek ale s přítelem jsme se nějak nepohodli. O tom, že žádné dnešní plány v podobě výšlapu na Lysou horu nebo slvestrovského bruslení nevyšly, žádná. :( Aspoň teda procházka s psíkem a ségrou. Celý den prosedět doma jsem fakt nehodlala. Dost o tom, přišla jsem Vám popřát do nového roku. A jak vy oslavíte nový rok ? :)


Přeji Vám všem, aby se Vám v novém roce 2013 hrozně moc dařilo, jak v osobním, tak pracovním životě. Abyste neměly o nic nouzi a mohly si dopřát všeho, čeho byste jen chtěly, taky méně té lenosti a více odhodlání, žijeme přece jen jednou, ;-) no a taky spousty lásky, štěstí a hlavně zdraví a pohody v novém roce 2013.Mé nejoblíbenější sportovní činnosti :)

29. prosince 2012 v 15:49 | Nenna |  Na téma
Zdravím,
založila jsem novou rubriku "Na téma" a Mé nejoblíbenější sportovní aktivity bude její první článek. :) Snad se Vám to bude líbit. Pokud byste měly tip, můžete napsat do komentářů návrh na další ze článků na téma... :)

1.) Squash
Tento sport jsem začala milovat snad z minuty na minutu. Kdo si nikdy nezahrál, tak snad ani nemůže pochopit. :) Je to trošinku dražší záležitost, většinou stojí pro studenty půl hodiny hry kolem 60 Kč ale je to různé podle města, klubu. + pak půjčovné rakety a míčku, když nemáte vlastní. Proto s přítelem raději využíváme internetových voucherů, kde za tu samou cenu hrajete hodinu a k tomu vybavení a iontový nápoj v ceně. :)
Doporučila bych určitě všem, kteří mají rádi rychlou, dynamickou hru, jsou leckdy mrštní, rychlí a všímaví! (mají postřeh)


2.) Plavání
O tom se snad ani víc rozepisovat nemusím. Kdo miluje vodu, ví svoje! Pomáhá mi jak v udržení váhy či její snížení tak dokonale rehabilituje. :) Určitě doporučuji všem.

Foto free style

Trocha těch Vánoc :)

27. prosince 2012 v 16:39 | Nenna |  Den za dnem
Zdravím všechny,

jak jste si prožily letošní Vánoce ? U televize, procházkami s psíkem, u pc či sportováním třeba na horách ? Já menším povalováním se, tím myslím vstáváním okolo 11. hodiny a následným učením. V lednu mě čekají všechny zkoušky a ještě pár zápočtů. :( Je toho tolik a já i přesto, že jsem se už teď něco málo naučila mám pocit, že to bylo vše zbytečné a budu muset vymyslet jinou metodu, jak na to! :( Kdybych aspoň nechtěla tu VŠ měnit, bylo by to zase více motivující ale takhle...
Jak sport, tak posilování na bodu mrazu. A mi to hrozně moc vadí a štve mě to. Škola neškola, dnes si dám vánoční sérii cvičení, ať v lednu nějak vypadám, krapet pevněji. Jojo, aby šel vidět výsledek, musí se dlouho tvrdě makat ale aby vidět nebyl, stačí chvíli sedět na zadku s nohama na stole a nic nedělat. Místo cukroví pojídám mandarinku, aspoň něco. :D
No duchaplný článek to asi moc není ale chtěla jsem Vám napsat a lehce motivovat. Kroťte se s tím cukrovím. Stojí Vám za to těch pár dní hoštění se ? Mi teda ne. Jen jak budu mít chvilinku, přidám nějaké inspirativní cvičení, protože holky, musíme vypadat dobře. za chvíli zas škola a přece nechcete, aby každý poznal, jak dobře jste se o Vánocích měly, hm ?


Vlasy mám delšíí než vypadají, že jsou a do blond, tu jsou nějaké do hněda. A ty boky, ty bývaly taky menší... :(

Fotku zde nechám asi jen nějakou chvíli, pak smažu.

Winter workout - co na sebe ?

16. prosince 2012 v 14:13 | Nenna
Zdravím dámy,
mnoho z Vás určitě chodí pravidelně běhat nebo se k tomu chystáte. A tím, že sluníčko nehřeje jako v létě a je pár stupňů nad/pod nulou, není řečeno, že je nemožné, abyste šly běhat! Stačí se jen přizpůsobit počasí a podle toho se taky obléknout, abyste předešly možným problémům. (Ano, v případě, že je víc než -5°C se to nedoporučuje - zdraví škodlivé)
Proto abych nepsala jen nudně o sobě, přináším menší inspiraci. Věřím, že Vás to trochu motivuje. Po pravdě můžu říct, že běhání ve sněhu má něco do sebe a v něčem mě baví i více. ;-)

1.)

2.)


Day 02 (To nám sice moc nesedí... :( )

8. prosince 2012 v 22:49 | Nenna
Ahoj holky,

vím, že tento blog už nenavštěvujete díky mé neaktivnosti ale přesto se jen tak nevzdám a nenechám se sama sebou připravit o to, co nejvíce chci. Budu příspívat buď denně nebo jednou za týden, bude záležet na škole, zdraví. Teď toho bylo tolik! Hlavní důvod, že jsem jakoby se vším sekla, aniž bych chtěla. Nebyl čas ani přemýšlet nad tím, co vlastně jím a že jsem si měla zacvičit. Možná to nezní moc logicky ale neřešte to. Hlavní je, že jsem tady, mám zájem vypadat dobže a udržovat si jak figuru, tak celkově zdravé jídelníčky. :)
Dnešní cvičení bylo zaměřeno na horní končetiny. Žádná sláva ale nechtěla jsem se přetáhnout.

◘ na zahřátí minuta, dvě skákání přes švihadlo
◘ cvičení s činkami - biceps ( 3 x 10 každá ruka )
◘ cvičení s činkami - triceps (3 x 10)
◘ kliky - dámské
◘ protažení se

◘ Předtím necelé 2 hodiny hry badmintonu. (Asi 1h 50 min) :)

TOPlist