Leden 2013

29.2.2013

30. ledna 2013 v 17:35 | Nenna |  Den za dnem
Posilovna:

◘ na zahřátí běh na pásu (10 min běhu, cca 2-3 min chůze)
◘ orbitrek ( cca 5 min)
◘ stroje: posilování rukou (tricepsy, bicepsy), nohou (přední, zadní vnitřní stehna a na lýtka), omlouvám se, nepamatuji si, kolik čeho už bylo... většinou 3x10 a na strojich jsme strávili s přítelem cca 1 h 15 min (střídali jsme se)
◘ protažení
◘ sauna

LF

27. ledna 2013 v 18:51 | Nenna |  Den za dnem
Slečny,

je zde nějaká, která se letos bude hlásit na všeobecné či zubní lékařství nebo popř. fyzioterapie/radiolog. asistent/zdravot. laborant ?
Kdyby se tu nějaká slečna našla, prosím, aby se mi ozvala. Děkuji.

P.S. Mám se bídně. Hodně bídně.

22.1.2013

22. ledna 2013 v 22:37 | Nenna
Větší bída než včera ale vše mě tak bolelo, u těch rukou jsem měla pocit, že mi snad praskne sval. A to jak vidíte, je nic moc cvičení. :( Takže podobné jak včera, jen víc chcípacké. :( Je mi bídně, ze sebe, z věcí, které už nemohu změnit. :/

180 cviků na břicho (4 druhy cviků)
24 x činky (biceps), ty moje 4,3 kilové (čili 8,6 kg najednou)
kliky klasické dámské
30 x činka (jen 4,3 kg, tricepsy)
protažení rukou, nohou

21.1.2013

21. ledna 2013 v 21:57 | Nenna |  Den za dnem
Jak jsem slíbila, dnešní pohodové cvičení. :)

2 min vkuse skákání přes švihadlo (na zahřátí)
180 cviků na břicho (4 druhy cviků)
30 x činky (biceps), ty moje 4,3 kilové (čili 8,6 kg najednou)
kliky klasické dámské + tricepsové
30 x činka (jen 4,3 kg, tricepsy)
protažení rukou, nohou
procházka cca 3 km rychlejší chůzí

Už se těším, až bude venku trochu vlídněji a taky víc času, půjdu běhat, na kolo a nezávisle na počasí konečně plavčit. :) Chce to pohyb, víc a víc a s tím je tu spojen i můj problém. Nechci nabrat svalové hmoty na stehnech, což mě nemine. :/ Ale říkám si, lepší svaly než rosol a tuk. ;-)


No exercise, new blog!

21. ledna 2013 v 19:24 | Nenna |  Den za dnem
Ahoj holky,

žádné cvičební plány ani splněné aktivity jste tu už dýl neviděly, co ? Musím se přiznat, že mi teď nebylo moc dobře (opět mě zlobí žaludek) a moc jsem posilování nedala. Nicméně včera i dneska jsem byla na procházce se psem, rychlejší chůzí, tak se nemusíte bát, že bych přes to zkouškové kysla doma na zadku a nic nedělala! Ode dnešla zase cvikoo ale! Později zveřejním.


Abych se Vám taky pochlubila, rozjela jsem ještě jeden blog zaměřený na kosmetiku, módu ale chtěla bych, aby byl hlavně zaměřen na pleť ( s tím mám problémy tudíž i péče je velmi důkladná) a také na vlasy ( na ty si potrpím). Celkově chci, aby byl ten blog o mně a vy případně mohly vidět i mou druhou, zrovna nesportovní tvář. A více si kdyžtak přečtete tam, pokud budete mít zájem. Tím se Vás i chci zeptat, zda-li máte zájem o odkaz na tento blog ? A nebojte, nechci a ani snad nepovedu ho stylem jako každý druhý/první blog takhle zaměřen. Chci ho vést na stejné téma ale nechci, ať je to ta dnešní tuctovka, kterých je opravdu mnoho. Vychází opravdu z toho, co mám odzkoušené a v čem mám zkušenosti. :)
V případě zájmu Vám sem hodím odkaz, tak pište do komentů. Jo a nečekejte od toho zatím bůh ví co. Je tam minimum článků a vše v začátcích. Na blogspotu jsem nováček!

P.S. S tímhle blogem určitě nekončím, ať si nemyslíte. Samozřejmě to ale vše záleží i na Vás, nechci tu nudit někoho sportovními aktivitami, výkony a cvičeb. plány, když to některé nebude vůbec zajímat. ;-)

Pamatujte

16. ledna 2013 v 20:08 | Nenna |  Motivace
Tumblr_mfy3i3dljn1s23h8do1_500_large

Narozeniny!

13. ledna 2013 v 14:25 | Nenna |  Den za dnem
Zdravím holky,

teď tu pár dní nic nepřibylo a možná ještě nepřibyde, zkouškové propuklo v celé své kráse! :( Nestíhám... Ale budu se snažit přidávat alespoň motivující obrázky. :)
Daří se mi relativně dobře. Jím docela malinko, samozřejmě žádné hladovění, a přejídání se ? To ani nevím, co už vůbec je! :) Jen mě mrzí, že nemám více času na to cvičení a bazén. Už proto, že si plánuji udělat kurz plavčíka. :) Je to pro mě ohromná motivace na sobě makat, protože zkoušky z toho nejsou zrovna jednoduché ale dá se to zas vše natrénovat! :)
Tak snad po zkoušce z anatomie a první pomoci, pokud je teda dám, vyrazím konečně na ten bazén!

Tumblr_mez1pxkpy11qfe2mio1_400_large

Jinak holky, včera jsem slavila své 20. narozeniny! Už nejsem "teen!" :D A mám z toho hrozný pocit, že mě samotné narozky nějak netěšily. Není to jako když jsem se těšila, až mi bude 18. ! :(
Samozřejmě nic nebylo podle mých dokonalých představ a neobešlo se ani bez hádek. Nicméně náladu mám teď relativně dobrou a těším se, až za chvíli půjdem slavit ještě k tetě. :)
Achjo, já si ale vůbec nepřijdu tak staráá! :(

9654_3968904187110_1821190960_n_large

Chce to silnou vůli a motivaci...

5. ledna 2013 v 23:59 | Nenna |  Na téma
Ahoj holky,

na první pohled klasické foto "před & po." Pro mě je ale něčím výjimečné! Právě tím časem, za který se tahle slečna dokázala proměnit z baculky na sexy ženu! :) Za 2 měsíce! Pro mě obdiv a palec nahoru!
(Otázkou je, zda-li tam není nějaký ten rok navíc, to by pak 2 měsíce nebyly! :D )
Každopádně velká motivace! :))

Tumblr_lgrifzdzuk1qfcm1po1_500_large

A little surprise :)

5. ledna 2013 v 14:18 | Nenna |  Den za dnem
Ahoj holky,

odhodlala jsem se dnes zvážit. Jak kvůli sobě, tak ať máte přehled pro porovnání do budoucna, kdy bude váha rozhodne nižší. Neplánuji nějaký radikální úbytek váhy, max. 6 kilo ale začínají mnou cloumat vzpomínky a touha zhubnout víc. :( Hlavní je však pro mě zpevňovat a rýsovat svaly! :) Proto taky tento blog. ;-)
Byla jsem ráno-skoro v poledne :D zaskočena svou váhou, protože jsem čekala daleko větší číslo na váze. A zvlášť po Vánocích, kdy jsem se moc nehýbala. Je pravda, že od nového roku se snažím po všech stránkách (cvičení, pohyb, strava) a je teda možné, že za ty 4 dny snahy se něco změnilo, pohnulo směrem dolů! :) Dobře, tak už k věci! :D
Na váze se mi dnes objevilo číslo 62, 9 kg! Pro některé moc (pro mě samotnou taky) ale berte v úvahu výšku 177 cm (tím se nechci omlouvat). Byla jsem mile překvapena, fakt že jo, čekala jsem váhu okolo 66-67 kg ! Fakt teda radost! :) A výsledek toho, že i necelý týden snahy je k něčemu !
Tak aby už tam bylo 57-58 kg ! :))


P.S. Pár z Vás překvapily mé (přítelovy) činky, s kterými posiluji. :) Že jsou obrovský atd. :) Tak jsem je pro Vás zvážila a změřila! :) Závaží, které tam momentálně mám má 4,3 kg/1 činka. Když cvičím s oběma naráz, dělá to tedy 8,6 kg. :)
A na délku taktéž s tím samým závažím měří cca 34 cm. (bylo to trochu obtížně změřit přes to závaží, proto tedy to zhruba. ) Tak co teď, přijde Vám to moc ? Ani ne, viďte. :)

Pohyb 4. 1. 2013
1 hodina squashe
tanec by me :D
A bohatě stačilo, od posilka pauza :)

fitspo, girl, i want it, just girly things, out

Exercising 1.-2.1.

3. ledna 2013 v 20:20 | Nenna |  Den za dnem
Zdravím,
abyste věděly, že se od nového roku opravdu snažím, přináším vám sem své cvičení za předchozí 2 dny.
Nečekejte nic světoborného ale chtěla jsem začít zlehýnka... Kde se to hrabe na cvičení dávno před prázdninami! :( Je mi do pláče, stydím se! :(

2 minuty skákání přes švihadlo
180 cviků na břicho ( 3x20 x 3 druhy cviků)
dámské kliky
3x10 (obě ruce) cvičení s činkami (od přítele :D !)
protáhnutí rukou, nohou

Je to opravdu jen tak light! Dnes tomu bude stejně tak, možná ještě něco přidám, uvidím, bolí mě bedra, právě už i včera u cvičení ale nebudeme tady fňukat. V nejbližších dnech půjdu na squash a snad přemůžu stud a teda i na bazén ! Říkala jsem si, že po týdenním cvičení na ten můj špek a dodržování jakéhosi, podle mě pěkného jídelníčku, by to břicho mohlo i trochu splasknout, takže se po týdnu nejspíš vydám. :)


Přesně s těmihle cvičíím ! :))
TOPlist